Hakkımızda

  1. Before
  2. After
 • Teknoloji Geliştirici ve Çözüm üretici

   


  Firmamız 2006 yılında yazılım ve tasarım alanında müşterilerine sorunsuz hizmet vermek amacıyla müşteri memnuniyeti odaklı günün teknolojilerine uygun hizmetler sunmak amacıyla kurulmuştur.

  KybeleSoft Yazılım firmamızın Kolay POS markası altında geliştirdiğimiz yazılımlar standart bir yazılım olmaktan çok, süreç tasarımı ve standardizasyonu üzerinde çalışan ve tasarladığı bu süreçler için gerekli olan yazılım ve donanım araçları geliştiren bir “Teknoloji Geliştirici ve Çözüm üretici” firma olma çabasıyla ilerliyoruz.

Etkin bir sonuç için tüm iş süreçlerinizi dikkate alarak geliştirilmiş yazılımlarımız, size kararlarınızı almanız için yol gösteren bilgiler sağlayan, işletme maliyeti düşük “çözümler” sunan bir destekçi olacaktır. Zamanla geliştirdiğimiz iş süreçlerinin bir çok taklidinin yapılması “Taklitler aslını yaşatır.” cümlesinin doğruluğunu gösterirken aynı zamanda bizleri de daha güçlü kılmaktadır.

Vizyonumuz

Yeni teknoloji ürünleri ve iş süreçleri geliştirerek müşterilerimize sorunsuz hizmet sunmaktır.

Misyonumuz.

Müşterilerimizin yazılım ve donanım konusunda sorunlarına kalıcı ve akılcı çözümler sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmak.